•   Televize Online » TV kanály » Albánie » KLAN TV 

KLAN TV online - Tv živě

KLAN TV online - Tv živě

Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
KLAN TV
KLAN TV
Země:  Albánie
Kategorie: Obecné
3.4 z 5
11 hlasů
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i Televizionit (KKRT) si nje nder dy kanalet
KOHAVISION - KTV  Albánie - Hudba
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit"

3 z 5
2 hlasů
KLAN TV  Albánie - Obecné
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.4 z 5
11 hlasů
RTK 1  Albánie - Místní televize
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

4 z 5
2 hlasů
ABC News  Albánie - Zprávy
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 z 5
17 hlasů
Alsat M  Albánie - Zprávy
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3 z 5
6 hlasů
Ora News  Albánie - Obecné
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

2.3 z 5
3 hlasů