•   Televize Online » TV kanály » Albánie » Rrokum TV 

Rrokum TV online - Tv živě

Rrokum TV online - Tv živě

Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
Rrokum TV
Rrokum TV
Země:  Albánie
Kategorie: Obecné
3.8 z 5
6 hlasů
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and experience of JAVA Newspaper, caters progr
KOHAVISION - KTV  Albánie - Hudba
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit"

3 z 5
2 hlasů
KLAN TV  Albánie - Obecné
TVKLAN eshte kanali televiziv privat me I madh ne Shqiperi. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i

3.4 z 5
11 hlasů
RTK 1  Albánie - Místní televize
Radio Television of Kosovo is the public service broadcaster in Kosovo. It offers two radio stations broadcasting a diverse programming of news and

4 z 5
2 hlasů
ABC News  Albánie - Zprávy
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

3.7 z 5
17 hlasů
Alsat M  Albánie - Zprávy
ALSAT-M ka filluar të transmetojë në mars të vitit 2006 dhe është një stacion televiziv kombëtar që transmeton në të gjithë territorin e Republikës

3 z 5
6 hlasů
Ora News  Albánie - Obecné
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

2.3 z 5
3 hlasů