KOHAVISION - KTV online - Tv živě


Click on the player, the broadcast will open on the official website of the channel<
KOHAVISION - KTV
KOHAVISION - KTV
Země:  Albánie
Kategorie: Hudba
KOHAVISION - KTV 3 z 5
2 hlasů
KTV (shkurtesa e Koha Vision) është një stacion televizioni në Kosovë, pjesë e "Grupit Koha", me pronare Flaka Surroi. Drejtoresh e "Kohavisionit" është Flaka Surroi Kosova ka tre televizione kombëtare dhe KTV-ja është televizioni më alternativ ne Kosove, me nje shikueshmeri urbane dhe program 24-oresh.
A2 Albanian  Albánie - Obecné
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 0
0 z 5
0 hlasů
ABC News  Albánie - Zprávy
ABC News is an Albanian news and satellite television channel that is owned by Media 6. The 24-hour cable news channel was founded in 2010 by

  • 80
3.6 z 5
16 hlasů
Albanian TV of America  Albánie - Obecné
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
2.7 z 5
4 hlasů
Rrokum TV  Albánie - Obecné
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 z 5
6 hlasů
TV SHENJA  Albánie - Zprávy
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 z 5
2 hlasů
Ora News  Albánie - Obecné
RTV Ora News, Te paret për lajmin e fundit: Shpejtesi, paanshmeri korrektesi. 24 ore live, lajme, debate, showbizz, sport. Na ndiqni në

  • 100
5 z 5
1 hlasů